Arrange a Viewing

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

  I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

  Yenibağlar Mh. Martı Sk. No: 4 Eskişehir
  Image

  Platin Kız Apart

  Platin Kız Apart, 2011 yılından bu yana bayan öğrenciler için kaliteli konaklama hizmeti vermektedir. Bulunduğu konum itibariyle de öğrencilerin yaşamlarını kolaylaştıran Platin Kız Apart, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’ne ve şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca şehirdeki genç nüfusun yoğun olduğu bu bölgeden Osmangazi Üniversitesi’ne de tek vasıta ile ulaşım imkânı bulunmaktadır.

  Platin Kız Apart her odanın tek kişinin kullanımına ayrıldığı 2 oda ile birlikte mutfak ve banyodan oluşan geniş ve ferah dairelere sahiptir. Odalar, öğrencilerini en değerli misafirleri olarak gören Platin Kız Apart tarafından tüm ihtiyaçları en iyi biçimde karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

  Odalarda öğrencilerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve konfor sağlamak amacıyla:

  • Çalışma masası ve sandalyesi, kişiye özel gardırop, LCD televizyon ve yatak olarak da kullanılabilen bir koltuk mevcuttur.

  24 saat kesintisiz sıcak su imkânı sunulan dairelerin banyolarında duşa kabin ve banyo dolabı bulunmaktadır.

  Mutfakta ise yemek masası, sandalye, geniş hacimli büyük boy buzdolabı ve ocak gibi temel eşyaları öğrencilerin kullanımına sunan Platin Kız Apart, konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı amaçlamaktadır.

  Apartta bulunan ortak kullanım alanları ise çamaşırhane, ütü alanı ve bahçedir. Ayrıca Platin Kız Apartta konaklayan öğrencilerin ebeveynleri için tasarlanan bir bekleme salonu da mevcuttur.